ART / Lithographs / Silkscreen 12931063
nr 1293 1063
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Håkan Nyberg (1938-2013), Sweden. "Traktorn". Signed, numbered 7/20. Silkscreen, unframed, sheet: 59x42 cm,
SILKSCREEN, "Traktorn". Signerad, numrerad 7/20. Serigrafi, oramat blad, bladets mått: 59x42 cm
Håkan Nyberg, Swedish artist born 1938, dead 2013.
300
SEK 150
Monday November 25 2019
at 18:57:36
22/11 21:20:06
100 kr
25/11 17:43:47
Nov 25
Specialauktion Håkan Nyberg
Read more about Specialauktion Håkan Nyberg